• 01

  Jak stworzyć przytulną atmosferę w klubie?

  Polacy to niezwykle towarzyski naród. Wystarczy zrobić sobie mały spacer do rynku w piątkowy wieczór, by przekonać się, jak wielu ludzi wychodzi na miasto świętować początek weekendu. Spotkania towarzyskie przebiegają jednak każdego popołudnia. Wystarczy spojrzeć na tłoczne kawiarnie i pękające w szwach kluby.

  Wpis powstał we współpracy z mwdesign.pl

  Dlaczego ludzie spotykają się poza domem?

  01

  Wyjście z domu to nie tylko ucieczka od przygotowania się na wizytę gości, które obejmuje najczęściej gruntowne porządki. To również doskonały pretekst do zapomnienia problemów, które mają miejsce w czterech ścianach jak m.in. konflikty z członkami rodzi lub cieknący kran w kuchni. Spotkania poza domem pozwalają również na szczerość. Nikt niepożądany nie usłyszy rzeczy, o których rozmawia się w tajemnicy.

  Przytulna atmosfera

  Kluby, puby i klubokawiarnie to najczęściej miejsca urządzone ze smakiem, w których można poczuć się niezwykle komfortowo. Meble do klubu powstają z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu można wygodnie rozsiąść się w niezwykle stylowym fotelu z aromatyczną kawą w designerskiej filiżance lub trunkiem w pięknym szkle i zacząć swoją fascynującą opowieść.

  02

  Miejsce tworzą ludzie

  Designerskie meble klubowe to nie jedyny wyznacznik atmosfery danego miejsca. Za klimat, jaki w nim panuje, odpowiadają ludzie. To niezwykle ważne, by pracownicy lokalu byli przyjaźnie nastawieni do klientów. Bycie pomocnym, życzliwym i realizowanie z uśmiechem zamówienia to czynniki, które pozwolą odwiedzającym błyskawicznie polubić to miejsce. Nawet najsmaczniejszy drink podany z miną pełną grymasu może wpłynąć na szybsze opuszczenie lokalu przez klienta.

  03 04

Author: