• lazienka

  Nowoczesna aranżacja łazienki

  Każdy architekt wnętrz warszawa, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż zaprojektowanie łazienki to nie tylko umieszczenie w niej odpowiednich elementów wyposażenia, ale też – dopasowanie ich do określonej instalacji wod-kan, elektrycznej itd.

  Łazienka czyli funkcjonalność…

  Wpis powstał dzięki uprzejmości www.mintbrisk.pl

  lazienka

  Oczywiście każda łazienka musi być funkcjonalna – co do tego nie możemy mieć żadnych wątpliwości. Wbrew pozorom, zaprojektowanie takiej łazienki wcale nie jest proste. Oto kilka głównych cech funkcjonalnej i sprawnie zaprojektowanej łazienki:

  mieszkania

  1. Oświetlenie ledowe – nic tak nie podkreśla wyglądu łazienki i poszczególnych elementów jej wyposażenia, jak kilka halogenów ledowych, które umieszczone w odpowiednich miejscach nie tylko podkreślają jej piękno, ale też – sprawiają że jest ona bardziej bezpieczna (szczególnie w kontekście wilgoci) jak też funkcjonalna i oszczędna – nie musimy oświetlać jej całej, wystarczy kilka takich halogenów.

  2. Łazienkowa aranżacja wnętrz warszawa, jest funkcjonalna również dlatego, że zapewnia ona bezpieczne wychodzenie z wanny. Chodzi oczywiście o płytki antypoślizgowe, które – jak wiadomo – powinny być podstawowym elementem tej aranżacji.

  3. Funkcjonalnie zaprojektowania łazienka to również odpowiednie kanały komunikacyjne. Zbyt mało miejsca pomiędzy np szafką a wanną, może w krótkim czasie zakończyć się poważnym wypadkiem. Ponadto, dobrze jest jeśli projektowanie wnętrz warszawa obejmuje również szybki dostęp do poszczególnych elementów wyposażenia łazienki. Przykład? Dobrze będzie, jeśli np bidet będzie stosunkowo blisko umywalki.

  4. O funkcjonalności będzie też decydować obecność dodatków. Uchwyty na papier toaletowy, ręcznik itd, sprawią, że taka aranżacja wnętrz będzie faktycznie wygodna dla użytkownika.

  woda

Author: